TAKOdobar portal :: Lipik, Pakrac, Daruvar, Požega

LIVE; DILJ-LIPIK 3:3 (19:10)
Priat e se jednom pria o Lipiku i njegovim pobjedama..

o trnovitom putu i osvojenom prvenstvu u posljednjem kolu… o najefikasnijem napadu lige.. prvom velikom strijelcu Šimunoviu s 25 postignutih golova, i ništa manje vrijednom Milašinoviu s 24.. I kao da mogu otii kojih 25 godina u budunost i slušati sada mladog Jupa kako mi pria tu priu o velikim pohodima Lipika.. Onu istu, koju znam uti od starog Jupa kako je to bilo nekada.. i samo zakljuiti… dragi itatelji, gledaoci, navijai Lipika.. bili ste i vi dio tog, još jednog povijesnog trenutka za NK Lipik.

18:57 - Da, da, da... On slavi... Ma da li je to mogueee!!!!!

18:51 - Bara nam se ne javlja!? Vjerojatno slavi...

84. min - najbolja prilika u drugom poluvrijemenu za Lipik, Šimunovi šutira, a golman krajnjim naporom brani.

Lipik nema vezne linije na terenu te automatski nema ni oekivanih konvtri. 10 minuta je do kraja utakmice, pada kiša i puše jak vjetar. Opasan slobodnjak u 80 minuti Dilj ipak nije iskoristio.

Lipk je u drugom poluvrijemenu jako pao u igri. Uglavnom ga spašava golman Šepovi..

65. min - nakon glavometa u šesnaestercu 3:3

60. min - Izašao Kuilek, ulazi Kafka. Lipik je potrošio sve tri izmjene. Domai prijete uglavnom iz prekida.

55. min - Izašao M. Komljenovi ušao V. Milas. Domai u drugom poluvrijemenu puno opasniji..

18:03 ili moda :02... - Poelo je drugo poluvrijeme. Domai napadaju uz jak vjetar i svaki tren bi mogla poeti kiša. Zamjenjen je akali, a Baschiera je ušao.

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice rezultatom 2:3. Lipik je agresivno ušao u utakmicu te u ranoj fazi, prvo u 12., zatim u 15. min. dolazi u vodstvo pogocima Šimunovia. Golman Dilja – najbolji igra protivnike ekipe s obzirom na što je sve obranio u prvom poluvrijemenu… Kiša udaraca, otvorena igra, utakmica prava ljepotica.. Lipik u prvom poluvrijemenu znatno bolji od protivnika na terenu.. Ove utakmice se ne bi postidjela ni 1HNL ni po atmosferi ni po igri…

42 min - 2:3 - GOOOOOOL - Milašinovi za 3:2 Lipika, nakon kornera od odbitka golmana..

40. min - 2:2 - igrai Dilja prolaze po lipikovoj lijevoj strani, akali ne moe igrati zbog bolova u koljenu i vjerojatno e biti zamjenjen u poluvremenu.

32. min - prilika Dilja iz niega.... Sudac oekivano dodjeluje kartone lipianima... Ladovi dobiva uti karton...

31. min - Zeba nakon kornera 5m s glavom pola metra iznad gola...

25. min - 1:2. Dilj postie zgoditak iz niega...  što god da to znailo...

Lipik pokušava smiriti igru... Protivnik potpuno nemoan...

24. min - Marinkovi sa 20m oštar udarac golman brani.

15.min - nakon ulaska u teren priuvnih igraa Lipika zbog proslave zgoditka - sudac dodjeluje ute kartone - Ajmanu, Kafki i Ljevakoviu

15. min - GOOOOOOOL - Zeba prolazi po lijevoj strani, daje povratnu Šimunoviu i on postie s 8 m drugi zgoditak za Lipik.

12. min - GOOOOOOOOL - 0:1 za Lipik - prodor Milašinovia s desne strane, Šimunovi postie nogom zgoditak s pola metra!!!!!!!!!!!!!

7. min - Zeba za prvi udarac Lipika sa 25 m, lopta odlazi preko gola

5. min - prilika za goste glavom, no ništa od zgoditka. naši navijai su za sad puno glasniji..

17:00

Dobrodošli u izravno javljanje Maria Baraa iz Vinkovaca, s utakmice Dilj – Lipik, utakmice posljednjeg 30. kola koja e odluiti prvaka 4.HNL istok! Na utakmici je trenutno 300 tinjak gledatelja, a od toga je otprilike polovica lipikih navijaa sa sveprisutnim transparentima i zastavama. Zagrijavanje traje i na travnjaku i na tribinama.

Vrijeme je sparno i dosta teško za igru. Teren je skuen, kratak i dosta neravan.

Atmosfera prava nogometna. Izvor iz ekipe Dilja govori našem novinaru kako ovakve navijae još nisu vidjeli, a i usprkos prošlogodišnjoj jesenskoj pobjedi u Lipiku, oduševljeni su tadašnjim gostoprimstvom Lipiana, pa tako i oni dostojanstveno ekaju Lipik.

NK Lipik kree u sljedeem sastavu: Šepovi na vratima, Poleti, M. Komljenovi, Ladovi, akali, Kuilek, Marinkovi, Andrii, Zeba, Milašinovi i Šimunovi. Na klupi sjede: S. Komljenovi, Kafka, Baschiera, Ajman, Milas i Ljevakovi.
akali usprkos ozljedi koljena i jakoj boli, na zagrijavanju je i u prvom sastavu.

Postavljeno 07.06.2009. by Marko Baran
Broj otvaranja:5187
Facebook komentari

Prijava na TD portal

Korisničko ime:

Lozinka:

Ne možete dodavati komentare jer niste prijavljeni na TD portal.

Da bi se prijavili, morate biti registrirani. Ukoliko još niste registrirani, registrirati se možete u 20ak sekundi klikom na sljedeći link