TAKOdobar portal :: Lipik, Pakrac, Daruvar, PoĹľega

Marčinković ponovno junak susreta
NK Lipik je teškom mukom pobijedio Croatiju na domaćem terenu i povećao prednost ispred drugoplasirane MV Croatije na 5 bodova. Ključne utakmice koje bi mogle riješiti prvenstvo na rasporedu su u slijedeća dva kola.

Jurica Marčinković (FOTO:stoperica)
Protekle subote Nk Lipik je na domaćem terenu dočekao opasnu Croatiu iz Đakova. Iako su gosti već na početku susreta dobili izravni crveni karton zbog grubog starta nad Ladovićem, Lipik je s igračem više teško izborio pobjedu. Sredinom prvog poluvremena gosti su poveli, a Lipik od brojnih prilika nije uspio zabiti gol. Lipik gol zabija tek sredinom drugog poluvremena kada Kužilek iz penala zabija za 1-1. Desetak minuta prije kraja susreta točku na i postavlja Jurica Marčinković te Lipiku donosi važna tri boda u borbi za naslov.

U slijedeća dva kola Lipik prvo odlazi u goste drugoplasiranoj MV Croatiji, a tjedan dana kasnije dočekuje trećeplasiranu Slaviju iz Pleternice. Te utakmice mogle bi veoma utjecati na konačni rasplet ovogodišnjeg prvenstva 3.HNL Istok.

NK Lipik: Šepović - Milas (Šimunović), Poletti, Ladović, Čakalić - Kužilek, Zeba, Egredžija - Milašinović (Srečko Žulj), Baltić, Marčinković (Bradvica)

Poredak:
1.Lipik 46 bodova, 2.MV Croatia 41, 3.Slavija 40, 4.Mladst(C) 37, 5.Graničar 37, 6.Olimpija 35, 7.Đakovo 35, 8.Bjelovar 33, 9. Croatia 33, 10.Belišće 31, 11.Mladost(P) 31, 12.NAŠK 28, 13.Nedelišće 27, 14.Koprivnica 26, 15.Križevci 25, 16.Višnjevc 24, 17.Grafičar V. 13, 18.Sloboda 12

Lozinka:

Ne moĹľete dodavati komentare jer niste prijavljeni na TD portal.

Da bi se prijavili, morate biti registrirani. Ukoliko još niste registrirani, registrirati se možete u 20ak sekundi klikom na sljedeći link