TAKOdobar portal :: Lipik, Pakrac, Daruvar, Požega

U subotu svi idu na utakmicu NK Lipika
U derbiju kola odigranom u srijedu Lipik je izgubio od MV Croatie s visokih 5-1. Najbolji trenutak za povratak povjerenja u svoje velike mogunosti nogometai Lipika imaju ve ove subote kada u Lipiku doekuju upanijskog rivala Slaviju iz Pleternice.

NK Lipik
U srijedu je odigrano 23. kolo 3.HNL Istok. Lipik je na gostovanju u Slavonskom brodu kod MV Croatie doivio neugodan poraz od 5-1. Vodei gol za Lipik u toj utakmici postigao je Mario Milašinovi. Iako je poluvrijeme završilo obeavajuih 1-1, nogometaši Lipika su u drugom poluvremenu bili neprepoznatljvi, a domaini sve što su opalili, ušlo je u gol.

Lošu srijedu navijai Lipika e brzo zaboraviti ako ovog vikenda naši nogometaši pobjede upanijskog rivala Slaviju iz Pleternice.

Lipik e biti oslabljen ne igranjem zbog utih kartona Kuileka i u zadnje vrijeme svog najboljeg igraa Marinkovia.

Utakmica se igra na stadionu u Lipiku 14 sati. Doimo u što veem broju i podrimo naš klub u jednoj od kljunih utakmica u borbi za naslov prvaka 3.HNL.

Parovi 24. kola - subota i nedjelja 10. i 11.04.2010.

04/10/10 16:00 Beliše - Koprivnica _:_

Rezultati 23. kola odigranog u srijedu  07.04.2010.

Poredak nakon 23. kola

1.Lipik 46 bodova, 2.MV Croatia 44, 3.Slavija 43, 4.Graniar 40, 5.Olimpija 38, 6.Mladost(C) 38....

Postavljeno 09.04.2010. by TDL
Broj otvaranja:3058
Facebook komentari

Prijava na TD portal

Korisničko ime:

Lozinka:

Ne možete dodavati komentare jer niste prijavljeni na TD portal.

Da bi se prijavili, morate biti registrirani. Ukoliko još niste registrirani, registrirati se možete u 20ak sekundi klikom na sljedeći link