TAKOdobar portal :: Lipik, Pakrac, Daruvar, PoĹľega

Lipik - NAŠK 0-0, Nedelišće - MV Croatia 2-2
Unatoč neriješenom rezultatu, Lipik je ostao na čelu ljestvice. Igrači Lipika sami odlučuju o svojoj ovogodišnjoj sudbini za 7 dana u Prelogu. Očekuje se Lipicanizacija Preloga u lovu na povijesni rezultat!!!!!

U pripremi je Lipicanizacija Preloga slijedeći tjedan kada Lipik treba pobjedu u gostima kako bi napravio najveći rezultat u svojoj povijesti!!!!

TIJEK UTAKMICE LIPIK - NAŠK

KRAJ Završilo je 0-0, Lipik nije uspio probiti bunker gostiju i zabiti gol.  Za 7 dana u zadnjem kolu Lipik će gostovati u Prelogu. Hoće li zadnje kolo Lipik dočekati na prvom ili drugom mjestu ovisi o utakmici Nedelišće - MV Croatia koja se također igra danas.

80. minuta I dalje 0-0, u zadnjih 20 minuta nema ozbiljnih prilika...još 10 minuta nade u bolje sutra

60. minuta Još uvijek 0-0, ali bilo je svega. Baltić i Golik su imali dvije odlične prilike za Lipik, ali i gosti su dva puta opasno zaprijetili iz kontre kada su se našli 1 na 1 s našim golmanom...Uh, loše loše loše...još 30 minuta nade da ćemo postići zgoditak, a da ne ćemo primiti....

KRAJ 1.POLUVREMENA Završilo prvo poluvrijeme, rezultat 0-0. Lipik je imao jednu prečku, par šuteva, i prema našem mišljenu trebao je biti jedanaesterac za Lipik nakon što je gostujući igrač igrao rukom u svom šesnaestercu. To je sve za prvo poluvrijeme. Gosti se brane, Lipik ne igra dobro kao prošli tjedan. Nadajmo se da će drugo poluvrijeme biti bolje i da će Lipik pobjediti.

35. minuta I dalje je 0-0...pucamo nešto, ali ništa konkretno...tvrdo je tvrdo...gosti ne prelaze centar...ali se brane kao da imaju 10m visoke zidine...Bez Numeta Lipik ne igra dobro

15. minuta Lipik igra solidno, gosti se grčevito brane. Još ništa konkretno!!! Navijača otprilike kao prošli put, navijanje još bolje :)

Lozinka:

Ne moĹľete dodavati komentare jer niste prijavljeni na TD portal.

Da bi se prijavili, morate biti registrirani. Ukoliko još niste registrirani, registrirati se možete u 20ak sekundi klikom na sljedeći link